Ledelse

Bilde av skilt i Dynekilgata 2, der det står Rosenhof skole

Fungerende rektor:

Ylva Drage
Ylva.Drage@ude.oslo.kommune.no

Fungerende assisterende rektor:
Lene Løge Almqvist
Lene.Loge.Almqvist@ude.oslo.kommune.no

Administrativ leder:
Stian Jespersen
Stian.Jespersen@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder grunnskole:
Lene Løge Almqvist
Lene.Loge.Almqvist@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder FVO:
Irene Skaland
Irene.Skaland@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder generell studiekompetanse:
Heidi Hofsmo 
Heidi.Hofsmo@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder spor 1, intro spor 1 og 2:
Line Svanø Huseby
Line.Svano.Huseby@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder spor 2:
Elisabeth Myklebust
Elisabeth.Myklebust@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder spor 3, intro spor 3: 
Kristin Yvonne Hellem-Hansen
Kristin.Yvonne.Hellem-Hansen@ude.oslo.kommune.no